Aktif İletisim, Hizmetlerimiz ve Faaliyet Alanımız

Aktif iletisim Hizmetlerimiz

aktif iletisim
Aktif iletisim kablolama hizmetleri
Dijital, IP VOIP özellikli, ISDN uyumlu Telesis telefon santral satış ve teknik servis hizmetini yanında noktadan noktaya VOIP kurulumları ile çok şubeli firmaların kendi aralarındaki telefon görüşme maliyetlerini tamamen ortadan kaldırmaya yönelik anahtar teslim çözümler sunmaktayız. Ayrıca telefon santralleri ile birlikte de kullanılabilen IP telefon makineleri, FXS/FXO VOIP gateway cihazları satış ve teknik destek hizmetlerini vermekteyiz.
Aktif İletişim ve Yazılım Hizmetleri Ltd.Şti. Telesis Telefon Santrali Yetkili Satış ve Teknik Servis bayisidir. Bu  Bağlamda Telesis Telefon Santralleri ve ekipmanlarının satışı, kurulumu ve hizmete alınması ile sürekli teknik destek hizmetlerinin verilmesi ana faaliyet alanımızdır.

Bunun yanında Netaş Nortel, Karel ve Multitek marka telefon santralı servis, bakım hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir.
Hizmetlerimiz
Telefon Santrali Teknik Destek ve Servis Hizmeti
Firmamız Alt yapı hizmetleri içerisinde Telefon ve Data hatlarının yapısal kablolama hizmetleri de vermektedir. Tüm bina içi/bina dışı, sıva altı/sıva üstü, yer altı/havai telefon ve data hatlarının CAT5, CAT6 ve Fiberoptik tesisatların kurulumu, devreye alınması ve devamında teknik desteğinin, bakım ve onarım hizmetlerinin verlimeside faaliyet alanımız içerisindedir. Gerçekleştirdiğimiz projelerden bazılarını inceleyebilirsiniz.
Telefon ve Data hatlarının yapısal kablolama hizmetleri
Alt yapı hizmetleri içerisinde Telefon ve Data hatlarının kablosuz olarak noktadan noktaya transfer edilmesi için gerekli teknik altyapının kurulması, devreye alınması ve devamında teknik desteğinin, bakım ve onarım hizmetlerinin verlimeside faaliyet alanımız içerisindedir. Gerçekleştirdiğimiz projelerden bazılarını inceleyebilirsiniz.
Uzak Mesafe Noktadan Noktaya Kablosuz Telefon ve Data Transferi
AKTİF İLETİŞİM VE YAZILIM LTD ŞTİ
Fevzipaşa Bulvarı No:148/1 Kat:6/602  Çankaya / İZMİR
Telefon: 0232 425 25 57 | Fax: 0232 425 28 73 | info@aktifiletisim.com.tr
Telefon Santralleri Satış ve Servisi
Hızlı Ulaşım
Bizden Haberler

İzmir Elektrik Mühendisleri Odası telefon santrali alımı ve kurulumu için bizi tercih etti. Kurulum tamamlandı.

Mayıs 2011

Nato İzmir Birliği 18.790 metre kablo 456 uç noktaya çekilerek telefon alt yapısı yenilendi.

Şubat 2011


Gümüldür CACTUS Otel 400 Abone telefon santrali alımı ve kurulumu için bizi tercih etti. Kurulum tamamlandı.

Ocak 2011
 

İstanbul Tersane Komutanlığı 7.500 metre yer altı telefon kablosu ihalesini alan firmamız ürünleri teslim etti.

Aralık 2010


Ege Linyit İşletmesi toplam 1800 port'a sahip telefon santrallerinin bakım anlaşması için bizi tercih etti.

Aralık 2010
 

İZSU 5 farklı lokasyonundaki telefon santrallerinde Aktif İletişim'i tercih etti. 5 Farklı noktada telefon santralleri kurulup VOIP olarak birbirine bağlanarak ücretsiz görüşmeleri sağlandı.

Aralık 2010

Müşteri Destek Merkezi

(0232) 425 25 57

info@aktifiletisim.com.tr
Aktif İletişim
Otomasyon ve Ar-Ge Hizmetleri
İhtiyaçlarınıza göre firmanıza özel otomasyon projelerinin tasarlanması, kurulması, devreye alınması ve devamında teknik desteğinin, bakım ve onarım hizmetlerinin verlimeside faaliyet alanımız içerisindedir. Firmamız, bünyesindeki nitelikli mühendis kadrosu ile İş makinalarının uzaktan takibi, motor harareti, yağ basıncı, yağ harareti, lastik basıncı, araç konum ve hızı gibi bilgilerin anlık takibi, Hafif raylı sistem araçları için Yolcu ve Sürücü bilgilendirme sistemleri vb yüksek teknoloji otomasyonları geliştirebilecek kabiliyettedir. Gerçekleştirdiğimiz projelerden bazılarını inceleyebilirsiniz.
Otomasyon ve Ar-Ge Proje Hizmetleri